金沙官网手机版

金沙app旧版

金沙官网9304

金沙app旧版

In cooperation with Golden Compound, ALPLA is bringing a world first onto the market: a biodegradable coffee capsule that consumers can dispose of in their home compost. Made from organically based material with sunflower seed shells, the capsule and filter fleece are completely biodegradable in the garden compost within a maximum of six months, and are free from aluminium and genetically modified organisms.

Technology: Injection Moulding (IM) 

金沙注册

金沙app旧版

Firma ALPLA opracowała ekskluzywną butelkę na świeżo wyciskane soki firmy Rauch. Wyjątkowy kształtbutelki i jej zamknięcia zdecydowanie różni się od standardowych butelek z napojami, podkreślając wysoki standard jakości zamkniętego w niej produktu.

Technologia: formowanie wtryskowe

金沙app旧版

金沙app旧版

Pierścień wyjmowany jest z górnej części nakrętki butelki wody mineralnej Vöslauer o pojemności 0,5 litra. Dzięki temu rozwiązaniu butelkę można w wygodny i praktyczny sposób nosić ze sobą.

Technologia: formowanie wtryskowe

 

澳门金沙平台官网

金沙app旧版

Browar Mohren w austriackiej miejscowości Dornbirn sprzedaje piwo pod marką „Pfiff” w lekkich, nietłukących się butelkach z tworzywa PET. Łatwo otwierana zakrętka do butelki PET została opracowana przez firmę ALPLA, zapewniając jej wygodne i łatwe użytkowanie.

Technologia: formowanie wtryskowe

 

金沙app旧版

金沙app下载客户端

金沙app旧版

Wyjątkowe rozwiązanie opakowaniowe o atrakcyjnym wyglądzie, z łatwym w użyciu wieczkiem otwieranym do góry.

Technologia: wytłaczanie z rozdmuchem (EBM), formowanie wtryskowe (IM)

 

金沙app旧版

金沙app旧版

Ultralekka butelka produkowana w technologii EBM, z rączką. Specjalne wzornictwo ALPLA umożliwia produkcję tego ekonomicznego rozwiązania opakowaniowego przy obniżonym poziomie emisji dwutlenku węgla, co czyni je idealnym opakowaniem dla mleka.

Technologia: wytłaczanie z rozdmuchem (EBM)

 

金沙app旧版

金沙app旧版

金沙app旧版

Trójwarstwowa butelka produkowana w technologii wytłaczania z rozdmuchem, w której środkowa warstwa jest spieniana z zastosowaniem specjalnej technologii (technologia spieniania). Umożliwia to zmniejszenie zużycia materiałów i masy o około 15%, z zachowaniem tej samej funkcjonalności i możliwości recyklingu. Jest to czysto fizyczny proces, który nie wymaga stosowania żadnych dodatków chemicznych.

To innowacyjne rozwiązanie było wielokrotnie nagradzane. W listopadzie 2014 roku firma ALPLA otrzymała nagrodę specjalną od organizacji ARA (Altstoff Recycling Austria AG) w ramach krajowego programu nagród przyznawanych w Austrii za „inteligentne opakowania”. W 2015 roku firma APLA otrzymała nagrodę PackTheFuture w kategorii wzoru przyjaznego dla środowiska, a następnie, na początku 2016 roku, prestiżową nagrodę WorldStar w kategorii „zdrowie i uroda” od Światowej Organizacji Opakowań.

Technologia: wytłaczanie z rozdmuchem przy użyciu specjalnego sprzętu i systemu wtryskiwania gazowego od firmy MuCell

 

金沙网站

金沙app旧版

Balsam Emami Mentho Plus to kompleksowe i szybko działające rozwiązanie na ból głowy. Substancje chłodzące zawarte w balsamie mają działanie kojące, dając natychmiastową ulgę we wszystkich rodzajach bólu głowy.

Opakowanie składa się z podstawy produkowanej technologią wtrysku pojedynczego oraz z górnej części wytwarzanej w technologii wtrysku podwójnego, z zastosowaniem technologii Cube, dzięki czemu osiągnięto krótki czas cyklu produkcji. Produkowana w technologii wtrysku podwójnego górna część opakowania odgrywa znaczącą rolę w zapobieganiu podrabianiu produktu.

Technologia: formowanie wtryskowe

金沙app旧版

金沙app旧版

Wygodna butelka z dwoma komorami do mieszania dwóch cieczy podczas użytkowania produktu. Brak konieczności wykonywania czynności montażowych, ponieważ butelka jest produkowana w ramach jednego procesu.

Technologia: wytłaczanie z rozdmuchem

金沙app旧版

W przypadku detergentów i chemii gospodarczej ważne jest prawidłowe dozowanie, zapewniające optymalne efekty i wydajność produktu. Firma ALPLA opracowała zamknięcie ze zintegrowanym dozownikiem (25–180 ml). Zamknięcie otwierane do góry jest wygodniejsze od nakrętki, ponadto zapewnia konsumentom dodatkowe korzyści za sprawą wbudowanego dozownika.

Technologia: formowanie wtryskowe, wytłaczanie z rozdmuchem

金沙登录平台

金沙app旧版

We współpracy z amerykańską firmą Clorox firma ALPLA opracowała technologię „Smart Tube” umożliwiającą optymalne opróżnianie butelek z rozpylaczem z resztek produktu. Dysza rozpylacza jest nieruchoma, natomiast rurka umiejscowiona z przodu sięga dna butelki. Dzięki temu produkt wykorzystywany jest do ostatniej kropli, bez konieczności potrząsania czy dziurawienia butelki. To innowacyjne rozwiązanie otrzymało złotą nagrodę DuPont w 2013 roku.

Technologia: wytłaczanie z rozdmuchem

金沙app旧版

Wygodna butelka z zakrzywioną szyjką umożliwia precyzyjne nakładanie produktu w trudno dostępnych miejscach. Może służyć jako opakowanie środka do czyszczenia toalet.

Technologia: formowanie wtryskowe przez rozciąganie

金沙app旧版

金沙官网注册开户

金沙app旧版

Wytrzymała butelka wytwarzana w technologii EBM. Produkujemy opakowania jedno-, dwu-, a nawet trójwarstwowe, również z przezroczystym paskiem ułatwiającym odmierzanie płynu, spełniające wymagania stawiane opakowaniom dla różnego rodzaju cieczy.

Technologia: wytłaczanie z rozdmuchem (EBM)

 

金沙app旧版

金沙官网手机版

金沙app旧版

Zamknięcia z rozwiązaniami umożliwiającymi łatwe stwierdzenie prób jego otwarcia chronią przed podrabianiem produktów farmaceutycznych.

Rozmiary: 22 mm, 28 mm

Pierścienie we wszystkich kolorach, różnorodne połączenia kolorów (zamknięcie, pierścień) oraz nadruk logotypu dostępne na żądanie

Zabezpieczenie: EPE, PVDC, plombowanie indukcyjne

Akcesoria: miarka do 20 ml, kroplomierz, łyżka

Technologia: formowanie wtryskowe (IM)

金沙官网登录注册

金沙app旧版

Zamknięcie z pipetą do odmierzania cieczy, takich jak produkty farmaceutyczne i ziołowe.

Rozmiary: 18 mm, 22 mm, 28 mm

Długości pipet: 68 mm, 63 mm, 59 mm, 52 mm, 53,5 mm

Akcesoria: pierścień zabezpieczający, zatyczka na pipetę

Technologia: formowanie wtryskowe (IM)

金沙app旧版

金沙app旧版

Akcesoria w formie kubeczków i łyżek w różnych rozmiarach i kształtach, umożliwiające dozowanie produktu. Dozowniki pasują do oryginalnych zamknięć oraz zamknięć z zabezpieczeniem przed dostępem dzieci.

Technologia: formowanie wtryskowe (IM)

金沙官网app投注

金沙app旧版

Butelki z zakraplaczem i zamknięciem umożliwiającym dozowanie kropli do oczu i innych cieczy.

Pojemność: 5 ml, 10 ml, 15 ml

Technologia: formowanie wtryskowe (IM)

Wszystkie produkty i etykiety przedstawione na stronie firmy ALPLA mogą być chronione przez osoby trzecie i podlegają stosownym przepisom praw własności intelektualnej oraz praw właśności ich właścicieli.